Polecamy Festiwal Innowacji i Technologii, który odbędzie się w dniach 17-18.11.2016 r. w Gliwicach. Podczas Festiwalu będziemy mieli okazję poprowadzić warsztaty Projektowanie produktów i usług skoncentrowane na przyszłym użytkowniku na przykładzie metodyki Design Thinking

Festiwal Innowacji i Technologii – to wydarzenie organizowane przez Gliwice oraz Górnoślaską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o., które poprzez swoją formułę wspiera i promuje nowe podejście do prowadzenia firmy, nowe metody edukacji, świeże, odmienne spojrzenie na kwestie biznesowe czy społeczne – ogólnie kieruje swoją ofertę zarówno do twórców, jak i odbiorców szeroko pojętych działań innowacyjnych.

Wydarzenie m.in. obejmuje:
IV Międzynarodowe Forum Innowacji będące przeglądem dorobku w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości w branży IT oraz dyskusją nad aktualnymi problemami. Tematy poruszane w trakcie dyskusji panelowych na forum obejmują:

  • ICT – Key Enabling Technology. Zastosowanie i korzyści.
  • Finansowanie innowacji w technologiach informacyjno- komunikacyjnych (ICT).
  • Telemedycyna, robotyka medyczna, zaawansowane technologie inżynierii biomedycznej. Najnowsze trendy i sukcesy polskich rozwiązań na arenie międzynarodowej.
  • Nowe trendy i wyzwania dla branży motoryzacyjnej i lotniczej.
  • Startup Forum Day – Polish Game-Polish Brand.

Międzynarodowe Targi IT będące znakomitą okazją do prezentacji innowacyjnej oferty przedsiębiorstw z całej Europy, dające możliwość do odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami i rozwoju biznesu.

 

W ramach targów odbędą się spotkania brokerskie dla przedsiębiorców oraz warsztaty dla wystawców (które będziemy mieli okazję przeprowadzić w dniu 18.11.2016 r.) pt. Projektowanie produktów i usług skoncentrowane na przyszłym użytkowniku na przykładzie metodyki Design Thinking. Celem warsztatów będzie praktyczne zapoznanie uczestników warsztatów z koncepcją metodycznego projektowania produktów i usług na przykładzie metodyki Design Thinking.


Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program Festiwalu www.fi-IT.pl oraz Kongresu www.mfigliwice.pl 
Zachęcamy do udziału.

baner_114121

Informacja na podstawie strony internetowej wydarzenia Festiwalu innowacji i Technologii (w tym grafika).

Dodaj komentarz