Krajowy Fundusz Szkoleniowy dofinansowuje szkolenie w 2016 roku bez limitu wieku! Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości uzyskania dofinansowania na nasze szkolenia w ramach KFS.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to proste narzędzie do uzyskania dofinansowania na rozwijanie kompetencji pracowników i pracodawców. O dofinansowanie działań w ramach kształcenia ustawicznego może wystąpić każdy pracodawca, który zatrudnia co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę. Ponadto, pracodawca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą – jako osoba pracująca może skorzystać z kształcenia ustawicznego finansowanego przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy na takich samych zasadach jak jego pracownicy.

W ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego możliwe jest sfinansowanie:

  • do 80% kosztów kształcenia ustawicznego, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnik,
  • do 100% kosztów kształcenia ustawicznego – jeśli wnioskodawca jest mikroprzedsiębiorcą, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika (zatrudnia mniej niż 10 pracowników, a jego roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 mln euro).

W naszej ofercie znajdują się szkolenia mogące być sfinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, m.in.:

  • Delegowanie zadań
  • Efektywne i efektowne przekazywanie treści przy pomocy Prezi, alternatywnego narzędzia do tworzenia prezentacji multimedialnych
  • Efektywna sprzedaż
  • Podstawy szybkiego prototypowania z wykorzystaniem drukarki 3D
  • Pozyskiwanie i rozliczanie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 przez przedsiębiorstwa
  • Projektowanie usług i projektów w oparciu o metodykę Design Thinking
  • Tworzenie, rozwijanie i wdrażanie strategii firmy

Więcej informacji o dostępnych szkoleniach pod adresem.

Jeżeli aktualnie nie mamy szkolenia odpowiadającego Państwa potrzebom, prosimy o wysłanie nam informacji w tej sprawie. Zbadamy Państwa potrzeby szkoleniowe i przygotujemy dedykowany program szkolenia oraz dobierzemy odpowiedniego trenera. Zainteresowanych uzyskaniem wsparcia prosimy o kontakt z nami, w celu sprawdzenia dostępności środków dla Państwa firmy. Można również zostawić swoje dane poniżej lub zadzwonić pod numer telefonu 734 446 693.

Wyślij wiadomośćclear

DSC_0794

Dodaj komentarz