Wystąpienia publiczne to coraz bardziej wymagana umiejętność wobec dzisiejszych przedsiębiorców, menedżerów, sprzedawców czy ekspertów. Prawie zawsze wystąpienia wspierane są prezentacjami multimedialnymi.

 

Jeśli myślimy o ciekawych prezentacjach multimedialnych, to na pewno warto zwrócić uwagę na aplikację Prezi – udostępnianą na licencji Freemium (podstawowe funkcjonalności są za darmo, a za zaawansowane należy zapłacić). Pracując w programie treść prezentacji tworzy się na zasadzie wielkiej interaktywnej mapy myśli, którą porządkujemy zgodnie z zaplanowaną ścieżką przejść. Całość przypomina bardziej animację niż zwykłe przerzucanie slajdów. Już samo zastosowanie innego narzędzia podczas wystąpienia, daje większą szansę na zaimponowanie odbiorcom oryginalną oprawą oraz na przykucie ich uwagi. Efekty pracy z Prezi, jak każdą inną prezentację, można stosować jako wsparcie wystąpień publicznych podczas spotkań sprzedażowych, w trakcie szkoleń czy konferencji.

 

Prezi – przykładowa prezentacja

 

Jeżeli chcą Państwo poznać funkcjonalność programu oraz stworzyć swoje pierwsze prezentacje w Prezi pod okiem specjalisty, to zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą szkolenia z Prezi. Jeśli zdecydują się Państwo na szkolenie, to przećwiczą praktycznie swoje umiejętności i poznają dogłębniej zasady przygotowywania świetnych prezentacji multimedialnych w Prezi. Poznają Państwo również kilka ciekawych trików, które pozwolą zaimponować słuchaczom.

 

Szkolenie z Prezi

projektowania nietuzinkowych prezentacji w Prezi

oferta szkoleniowa

Informacja za www.mytoolkit.pl

One thought on “Prezi

Dodaj komentarz